R O R A T Y – Spotkanie Wigilijne

I Niedzielą Adwentu rozpoczęliśmy nowy rok kościelny i tym samym weszliśmy w czas Adwentu. Wpatrzeni w postać Maryi będziemy przygotowywali się do godnego i owocnego przeżycia świąt Bożego Narodzenia.

Msze św. roratnie w naszym kościele Chrystusa Króla  będą odprawiane w dni powszednie  od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 oraz w soboty o godz.  8.00

**************************************************************

SPOTKANIE OPŁATKOWE

Podobnie jak w ubiegłych latach w niedzielę 15 grudnia z inicjatywy Pana Burmistrza przy udziale Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, a także Parafii  dla wszystkich mieszkańców organizowane  jest Spotkanie Opłatkowe, które rozpocznie się Mszą świętą o godz. 13.00

Popołudnie zostanie uświetnione przez śpiewy kolęd i poezję bożonarodzeniową, czy Jasełka  w wykonaniu dzieci i młodzieży od godz. 14.00 na Placu Wolności.

Od godziny 11.00  planowany jest kiermasz związany z tematyką Bożego Narodzenia.

Pragnący wziąć udział w kiermaszu – sprzedawcy, czy Stowarzyszenia - swoje propozycje i udział mogą zgłaszać u Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.  Wszelka inicjatywa, pomysły i pomoc organizacyjna   mieszkańców Iłowej mile widziana, by wspólnie w ten sposób świętować zbliżające się Boże Narodzenie.