Komunikat Burmistrza.

 

Komunikat Burmistrza Iłowej Pawła Lichtańskiego

Szanowni Państwo! W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce wirusa SARS-CoV-2:

- od 12 marca zawieszone są do odwołania wszystkie imprezy i zajęcia organizowane m.in. przez instytucje kultury Centrum Kultury, Biblioteka Miejska, zajęcia w świetlicach wiejskich, wszelkie zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

- odwołane są zajęcia w szkołach na okres dwóch tygodni - od poniedziałku szkoły, przedszkola zostają zamknięte,

- odwołane zajęcia w szkole oznaczają, że dzieci mają czas kwarantanny to znaczy pozostają w domach, nie wychodzą na place zabaw, nie spotykają się, nie tworzą skupisk; proszę, aby bardzo poważnie potraktować zalecenia chroniąc w ten sposób swoje zdrowie oraz innych

- również w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników urzędu, proszę o rozważenie możliwości ograniczenia osobistego załatwiania spraw i procedowanie ich w formie korespondencji tradycyjnej lub elektronicznej. Numer telefonu urzędu: 68 368 14 00, Adres e-mail jednostki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na terenie Gminy Iłowa zostało do kwarantanny wyznaczono budynek Internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej przy ul. Ogrodowej 4.

Wszelkie informację na temat postępowania oraz tego jak się zabezpieczyć znajdziecie Państwo na stronie www.ilowa.pl