Ks. Tadeusz Lubiatowski CM

 

 

Data urodzenia: 30 wrzesień 1955r.
Miejsce urodzenia: Żmigród
Diecezja: wrocławska
Dzień imienin: 28 październik
Przyjęcie do Zgromadzenia: 12 wrzesień 1974r.
Śluby Święte: 18 marzec 1980r.
Święcenia kapłańskie: 25 kwiecień 1981r.
Szafarz święceń: bp Albin Małysiak

Placówki:    
1981-1985    Tarnów, katecheta
1985-1997    Zakopane Olcza, wikariusz, katecheta, superior (od 1989), proboszcz (od 1990)
1997-2001    Sopot, wikariusz
2001-2011    Witoszyn, proboszcz
2011-             Iłowa, proboszcz, superior