ZAPROSZENIE

Jako Duszpasterze Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Iłowej pragniemy zaprosić wszystkich chłopców z klas trzecich szkoły podstawowej oraz starszych  do rozpoczęcia przygody z Jezusem służąc przy ołtarzu jako ministrant. Jest wiele możliwości spędzenia czasu popołudniowego jest wiele obowiązków jednak  jako chrześcijanie winniśmy ofiarować swój czas, cos z siebie dla Boga w zamian za tak wielkie dobra jakie nam ofiarowuje każdego dnia. Drodzy młodzi PRZYJACIELE Jezusa, potrzeba dokonać wyboru w swoim życiu, potrzeba może z czegoś zrezygnować, potrzeba może dobrze ustalić plan tygodnia, dnia, aby stać się jednym z żołnierzy dla Jezusa. Drodzy Rodzice, Dziadkowie, może potrzeba Waszego dobrego słowa, zachęty, podprowadzenia, aby Wasz Syn, Wnuk  zasilił szeregi tych wybranych i powołanych do wspólnoty Liturgicznej Służby Ołtarza w naszej parafii. Spotkanie we wtorek 07.09.2021 o godzinie 18.30  po mszy świętej wieczornej  w ZAKRYSTII.

Jezus czeka…