Sakrament pokuty i pojednania:

1.  W dni powszednie  spowiadamy  30 minut przed poranną  Mszą Św. w Kościele parafialnym

Chrystusa Króla.

Wieczorem spowiadamy 30 minut przed  Mszą Świętą w Kościele parafialnym

Chrystusa Króla.

W piątki W. Postu o 16:00

Zakończenie spowiedzi  około 5 minut  przed rozpoczęciem Nabożeństwa.

W czasie Mszy Świętej nie spowiadamy ! ! !

2. W niedziele i uroczystości  spowiadamy  30 minut przed  Mszą Świętą w Kościele parafialnym Chrystusa Króla.

3. W pierwszy  czwartek, piątek i sobotę  miesiąca:  od 07:30 oraz od 17:30 do rozpoczęcia  N.b Różańcowego, (czas letni)

od 07:30 oraz od 16:30 do rozpoczęcia Nabożeństwa Różańcowego w Kościele Parafialnym.

W Kościołach Filialnych - 15 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej w niedzielę  * (jeżeli pozwala na to czas)

Zakończenie spowiedzi około 5 minut  przed rozpoczęciem Nabożeństwa.

W czasie Mszy Świętej nie spowiadamy.