SPOWIEDŹ

Sakrament pokuty i pojednania:

1.  W dni powszednie  spowiadamy 30 minut przed Mszą Św.w Kościele Parafialnym.

Zakończenie spowiedzi 5 minut  przed rozpoczęciem Mszy Świętej.

W czasie Mszy Świętej nie spowiadamy.

2. W niedziele i uroczystości  spowiadamy 30 minut przed każdą Mszą Świętą w Kościele Parafialnym.

3. W pierwszy  czwartek, piątek i sobotę  miesiąca:  od 07:30 oraz od 17:30 do rozpoczęcia Mszy Świętej, (czas letni)

od 07:30 oraz od 16:30 do rozpoczęcia Mszy Świętej w Kościele Parafialnym.

W Kościołach Filialnych - 15 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej w niedzielę  * (jeżeli pozwala na to czas)

Zakończenie spowiedzi 5 minut  przed rozpoczęciem Mszy Świętej.                                                      W czasie Mszy Świętej nie spowiadamy.