INTENCJE MSZALNE

 

Niedziela 12.08.2018 – 19 Niedziela zwykła

730

 

† Zofia Sokołowska w 8 rocz. śmierci ze wsp. †† rodziców

 

 

900

 

† Anna Zarzeczna ze wsp. † Zofii, Józefa, Adama, Edwarda

 

 

900

 

† Mama Irena Hensolt (od dzieci z rodzinami)

 

 

1000

 

Czerna

 

 

1100

 

W intencji Anny i Daniela – dziękczynno-błagalna

 

 

1200

 

Borowe

 

 

1800

 

† Janina Pawłowska (od rodziny Żołnowskich i Grzywaczów)

 

 

 

Poniedziałek 13.08.2018

800

 

† Janina Hybel (od uczestników pogrzebu)

 

1800

 

† Michał Draguła (od wnuczki Ewy z mężem)

 

 

Wtorek 14.08.2018 – wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika

800

 

† Maria Koleśnik (od syna Stanisława z rodziną)

 

1800

 

† Waleria Milej, † Władysław Kołtun oraz † Bronisław Barwinek w rocz. śmierci

 

 

Środa 15.08.2018 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

730

 

† Marianna

 

 

900

 

W intencji Członkiń Róży Wniebowzięcia NMP z Czyżówka

 

 

1000

 

Czerna

 

 

1100

 

† Tadeusz Pieluszczak

 

 

1100

 

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski w dorosłym życiu dla wnuczki Gabrysi w 18 rocz. urodzin

 

 

1200

 

Borowe

 

 

1800

 

† Helena i Czesław Gajdzińscy

 

 

 

Czwartek 16.08.2018  - wsp. św. Stefana Węgierskiego

800

 

† Elżbieta Hronkowska (od Adeli z rodziną)

 

1800

 

† Zuzanna, Monika i Henryk Górniak

 

 

Piątek 17.08.2018 – wsp. św. Jacka, kapłana

800

 

† Maria Czeczenia (od córek Jadwigi i Anny z rodzinami)

 

1800

 

† Leokadia Domańska (od Róży Matki Bożej Różańcowej)

 

 

Sobota 18.08.2018

800

 

† Henryk Gregier (od córki Bernadetty i syna Stanisława)

 

1800

 

† Aleksandra Wojtkiewicz w 22 rocz. śmierci ze wsp. † teścia Mieczysława, żony Jadwigi i szwagra Henryka (od zięcia Jana i wnuka Mariusza z rodziną)

 

 

Niedziela 19.08.2018 – 20 Niedziela zwykła

730

 

† Stanisława (ona) i Antoni Łakomiak ze wsp. † Seweryny, Mariana i Henryka

 

 

900

 

† Maria i Stanisław Greniuk w 14 rocz. śmierci Marii

 

 

1000

 

Czerna

 

 

1100

 

† Ignacy Stawicki w 3 rocz. śmierci; † Waldemar Cichocki w 4 rocz. śmierci

 

 

1200

 

Borowe

 

 

1800

 

† Helena i Ludwik Sodkiewicz ze wsp. † Lubomiry