Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 

 

W każdą niedzielę zapraszamy dzieci na Msze św.  o g. 13.00. Dzieci otrzymają specjalne książeczki do których będą wklejać obrazki obecności na Mszach św. niedzielnych a także otrzymają obrazki z obecności i spowiedzi pierwszo - piątkowej.  Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na msze święte o g 13.00 szczególnie z przedszkola, I, II, III klasy jako przygotowanie do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Wielu uważa, iż wystarczy ten obowiązek wynikający z chrztu świętego spełnić tylko w klasie trzeciej. Jednak proces formacji jest nieco wcześniejszy i dłuższy, a początkiem jest wiek przedszkolny. Prosimy, aby nie zajmować z dziećmi miejsc na chórze, czy pod chórem, ale od pierwszych ławek, aby dzieci mogły czynnie uczestniczyć w mszy świętej.

 

Przypominamy, że jedną z form przygotowania do sakramentu bierzmowania jest uczestnictwo w niedzielnej mszy świętej i co miesięczna spowiedź św. Klasy VII i VIII kontynuują już tę formację poświadczając swą obecność wpisem do indeksu po mszy.

 W  każdą sobotę spotkanie dla Dzieci Maryi o godzinie 10.00 na plebanii oraz dla wszystkich ministrantów i lektorów o godzinie 11.00

 

Galeria

Przeglądaj
View