OSIEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  4 sierpnia 2019

1.  Rozpoczęliśmy miesiąc abstynencji. Jako uczniowie Chrystusa podejmujemy to wyzwanie nie tylko jako ofiarę czy trud osobistego doskonalenia, ale także jako wyraz troski o polskie rodziny i młode pokolenia. Głęboko wierzymy, że nasze wyrzeczenie połączone z darem modlitwy przyczyni się do kształtowania trzeźwego społeczeństwa i będzie wsparciem dla upokarzanych przez problem alkoholowy.

2. We wtorek 6 sierpnia będziemy przeżywać święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy do udziału w Eucharystii o godz. 8.00 i 18.00.

3. W minionym tygodniu na remont kościoła i spłacenie długu ofiary złożyli – Adam i Irena – 100 zł, ofiarodawca 100 zł, Marysia i Beatka – 100 zł, rodzina Bułat – 200 zł, Stefania – 200 zł. Razem zebrano w minionym tygodniu –  700 zł. Odejmując tę  sumę od długu 108.600 zł.  pozostaje do uregulowania 107.900  zł. Dziękujemy za tak życzliwe każde Wasze wsparcie remontu kościoła.  Niech Bóg wynagrodzi Waszą ofiarność.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy tygodniki: NIEDZIELĘ I GOŚCIA NIEDZIELNEGO.